ApvienotKreditus.lv » Jaunumi » Kādēļ izvēlēties garāku apmaksas termiņu?

Kādēļ izvēlēties garāku apmaksas termiņu?

Kādēļ izvēlēties garāku apmaksas termiņu?

Kādēļ izvēlēties garāku apmaksas termiņu?


     Garāks apmaksas termiņš nozīmē mazāku ikmēneša maksu. Kreditori piedāvā aizņemties uz termiņu līdz vairākiem gadiem. Tādēļ, ja aizņemies, tiec skaidrībā ar savām finansēm, lai skaidri zinātu kredīta apmaksas termiņu. Termiņu izvēlies tādu, lai kredīta ikmēneša maksājums nekonfilktētu ar mēneša ieplānotajiem tēriņiem, kā arī, lai paliktu bŗivie līdzekļi un līdzekļi negaidītām izmaksām. Garāks apmaksas termiņš samazinās ikdienas tēriņus.

 

Maksā mazāk taču uz lielāku laika periodu.

Iespēja maksāt mazāk izklausās labi, kādēļ gan neiazmantot to uz garāka apmaksas termiņa rēķina? Izvēloties garāku apmaksas termiņu, varēsiet maksāt mazāku ikmēneša maksu, kas noņems lielo kredītu slogu no Jūsu pleciem, kas, savukārt, sekmēs kredīta apmaksu un liks tam nosegties nemanot laika gaitā. Garāks termiņs, mazāk problēmas ar kredīta atmaksu.

 

Pirms aizņemies – izvērtē apmaksas termiņu.

Kreditori un kredītu iestādes ir vairākas, arī to piedāvājums ir plašs, tādēļ, pirms aizņemies, izskati to piedāvātos kredīta nosacījumus – to apmaksas termiņus. Izvēlies garāku apmaksas termiņu un iegūsti mazāku ikmēneša maksu. Mazāka ikmēneša maksa nozīmē vairāk brīvos līdzekļus ikdienā un mazāk galvassāpes nākotnē.