ApvienotKreditus.lv » Jaunumi » Kādos gadījumos ir iespējama kredītu apvienošana?

Kādos gadījumos ir iespējama kredītu apvienošana?

Kādos gadījumos ir iespējama kredītu apvienošana?

Kredītu apvienošana jeb kredītu konsolidēšana ir vairāku kredītu apvienošana vienā maksājumā vai to refinansēšana.
Kredītu apvienošana noderēs gadījumos, ja esi paņēmis vairākus kredītus, taču vēlos to apvienot vienā, tādējādi iegūstot vienu vienīgu kredīta maksājumu mēnesī. Apvienojot kredītus, parasti, lielākais ieguvums ir viens kredīta maksājums un papildus aizdevuma summa.
Kredītu pārkreditēšana jeb refinansēšana noderēs gadījumos, ja neapmierina esošā aizdevēja nosacījumi, un vēlies pārtraukt saistības ar to, tādējādi pārnākot ar savu kredītu pie cita kreditora, tādējādi, pārliekot saistības no viena uz otra. Pārkreditējot, parasti, lielākais ieguvumi ir samazināti procenta maksājumi un garāki apmaksas termiņi.

Lai varētu kredītus apvienot vai pārfinansēt, ir jāatbilst sekojošiem kritērijiem.

Apvienot aizdevumus vai tos refinansēt varēsi, ja atbildīsiet dažiem, bet visai būtiskiem kreditoru noteiktiem kritērijiem.
Pats par savi saprotams, ka klientam jeb aizdevuma ņēmējam ir jābūt pilngadīgai personai, tas ir, jābūt sasniegušai vismaz 18 gadus vecumu.
Viena no svarīgākajām prasībām ir tāda, ka kredīta pieprasītajai personai ir jābūt pastāvīgai darba vietai vai regulāriem un pierādāmiem ienākumiem. Kreditors patur tiesības pieprasīt izzinu no darba vietas vai ienākumiem, ja tas būs nepieciešams.
Vēl svarīgs noteikums ir tāds, ka piešķirtais kredīts ir jāizmanto citu kredītu vai saistību segšanai.

Kredītiestādēm var atšķirties prasības, lai izskatītu vai izsniegtu kredītu. Salīdzini kreditorus un izvēlies izdevīgāko.
Ja kāds no aizdevējiem kādu iemeslu dēļ nepiešķir kredītu, droši variet aizpildīt pieteikumu kādā no citām iestādēm.