ApvienotKreditus.lv » Jaunumi » Kas ir kredītu pārkreditēšana?

Kas ir kredītu pārkreditēšana?

Kas ir kredītu pārkreditēšana?

Kredīta jeb aizdevuma pārkreditēšana ir esošā vai vairāku esošo kredītu dzēšana, aizņemoties citā kredīta iestādē, kura sedz iepriekšējās saistības. Jaunais aizdevējs nomaksā vecos kredītus, bet klients turpina maksāt jaunajam kreditoram.
Parasti galvenie ieguvumi refinansējot kredītus ir zemāki procentu maksājumi, viens ikmēneša maksājums, tādējēdi sniedzot finansiālu labumu un ērtības ikdienā.

Kādēļ pārkredītēt?

Pārkreditācija var būt izdevīga vairakos gadījumos – ja esošā aizdevēja procentu likmes ir augstsas, ja aizdevējs nepiekrīt pagarināt vai mainīt aizdevuma summu, vai aizdevējs nepiedāvā sadalīt maksājumu vairākās dāļās. Pārkreditēšana noderēs, ja ir vēlme kredītu apmaksāt ilgāka laika periodā, tādējādi būtiski samazinot ikmēneša maksājumu vai tieši otrādi, ja ir vēlme maksimāli ātri izmaksāt kredītu, maksājot lielāku ikmēneša maksājumi.

Kādi ir pārkredītēšanas ieguvumi?

Galvenokārt, tā ir iespēja tikt vaļā no finansiālām saistībām. Pārkreditējot aizdevumus, ir iespējams tos nomaksāt ilgākā vai ātrākā laika posmā. Ar pākreditēšanas palīdzību spēsiiet apvienot vairākus kredītus vienā maksājumā, tādējādi, ietaupot laiku, jo nebūs tas jātērē vairāku rēķinu apmaksai. Ja pākreditēsiet kredītus, tiksiet pie iespējas iegūt papildus summu aizdevumam. Pārkreditēšana spēs Jums ietaupīt naudas līdzekļus, jo tā var ietvert zemākas procentu likmes.