ApvienotKreditus.lv » Jaunumi » Kādēļ izvēlēties maksāt vienu ikmēneša maksājumu?

Kādēļ izvēlēties maksāt vienu ikmēneša maksājumu?

Kādēļ izvēlēties maksāt vienu ikmēneša maksājumu?

     Dažādi rēķini ir neatņemama dzīves sastāvdaļa. Taču, ja ir vairāki rēķini no dažādām kredīta iestādēm, tad ir ļoti sarežģīti paturēt prātā to atmaksas datumus un to summas. Lai šādas ikdienišķas un ne paŗāk patīkamas lietas kā kredīts, aizdevums, vai līzings nesagādātu liekas rūpes, tad labākais variants ir paŗvērst tos vienā vienīgā ikmēneša maksājumā. Izvēloties tos apvienot vienā maksājumā, Jūs varat ietaupīt ievērojamu summu ik mēnesi, jo ietaupīsiet uz lielo procentu likmju rēķina.

Viens maksājums, vairāk brīvības.

Maksājot vienu vienīgu maksājumu Jūs ietaupīsiet ne tikai laiku, bet iegūsiet arī papildus ērtības - viens rēķins, viens noteikts apmaksas termiņš, viena konkrēta summa, tas ir viss, kas ir jāatcerās. Apvienojot vairākus kredīta maksājumus vienā, ietaupīsiet vairākas stundas gadā, kas tiek patērētas visu rēķinu apmaksai.

Pirms aizņemies – izvērtē kredīta iestāžu sniegtās iespējas.

Vairāki aizdevēji piedāvā apvienot vairākus maksājumus vai kredītus vienā maksājumā, jeb tos refinansēt. Apmaksā iepriekš ņemtos kredītus izmantojot aizdevēju, kas tos refinansēs. Neaizņemies, pirms neesi salīdzinājis kredītus. Izvērtē aizdevēju maksimālās aizdevuma summas, izvērtē aizdevuma procentu likmes, to maksimāli piešķiramos apmaksas termiņus.