Biežāk uzdotie jautājumi

Kredītu apvienošana (saukta arī par kredītu refinansēšanu, konsolidēšanu, pārfinansēšanu un pārkreditāciju) ir iespēja apvienot vairākus kredītus vienā, tādā veidā veicot tikai vienu ikmēneša maksājumu un būtiski samazinot kredītu kopējās izmaksas.
Apvienotkreditus.lv ir interneta portāls, kurā iespējams salīdzināt un izvēlēties sev izdevīgāko kompāniju, kas piedāvā kredītu apvienošanu internetā. Pateicoties mūsu ilglaicīgajai pieredzei finanšu un kredītu nozarē, mēs piedāvājam saviem klientiem tikai labākos kredītu apvienošanas piedāvājumus, kas nepārtraukti tiek atjaunoti.
Nē, kredītu apvienošanas salīdzinājums ir pieejams pilnīgi visiem bez jebkādas papildu maksas.
Pieteikties kredītu apvienošanai var ikviens Latvijas pastāvīgs iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 75 gadiem ar jebkādu kredītvēsturi, kam ir vismaz viens vai vairāki aizdevumi dažādās kredītkompānijās.
Lai pieteiktos kredītu apvienošanai internetā, nav nepieciešami papildus dokumenti, taču atsevišķos gadījumos izvēlētā kompānija var pieprasīt papildus informāciju, t.sk. dokumentus - konta izrakstu, lai pārliecinātos par ienākumu regularitāti u.tml.
Jā, kredītu apvienošana bez darba vietas ir iespējama. Atsevišķos gadījumos aizdevējs var pieprasīt ienākumu apliecinošu dokumentu, piemēram, bankas konta izrakstu, lai kredītkompānija pārliecinātos par klienta maksātspēju.
Kredītu apvienošanai internetā nav nepieciešama ne ķīla, ne galvotājs, ja to nepieprasa izvēlētā kompānija.
Īstermiņa kredītu apvienošanai var pieteikties internetā, aizpildot pieteikumu izvēlētās kompānijas mājas lapā, tādā veidā pārvēršot vairākus ātro kredītus vienā ilgtermiņa kredītā.
Garāks atmaksas termiņš, viens ikmēneša maksājums, samazināti ikmēneša maksājumi un zemākas procentu likmes.
Kredītu skaits, kurus var apvienot, ir atkarīgs no izvēlētās kredītkompānijas. Ir aizdevēji, kas piedāvā refinansēt neierobežotu kredītu skaitu, taču citi mēdz to ierobežot. Vairāk informācijas vari uzzināt aizdevēja mājas lapā.
Maksimālā summa, kādu iespējams apvienot, ir atkarīga no izvēlētā aizdevēja nosacījumiem, taču tā nepārsniedz 10000 €.
Kredītu apvienošanas termiņš būs atkarīgs no izvēlētās kompānijas, apvienoto kredītu kopējās summas un ikmēneša maksājumu apmēra.