Kredītu apvienošana

Tev ir vairāki kredīti dažādās kompānijās? Tev ir tik daudz ikmēneša maksājumu, ka nespēj atcerēties, ko esi samaksājis un ko nē?
Kredīta atmaksas summas ir pārāk lielas? Apvieno kredītus!

Apnicis pārmaksāt? Izmanto kredītu apvienošanu!

Tev ir vairāki kredīti dažādās kompānijās? Tev ir tik daudz ikmēneša maksājumu, ka nespēj atcerēties, ko esi samaksājis un ko nē? Vai Tev šķiet, ka tas ir neizdevīgi? Kredīta atmaksas summas ir pārāk lielas? Ja vismaz uz vienu jautājumu Tu vari sniegt atbildi “jā”, tad Tu esi īstajā vietā, jo šādā situācijā labākais risinājums var būt kredītu apvienošana online, kas palīdz apvienot vairākus kredītus vienā. Mūsu mājas lapā atradīsi labākos un izdevīgākos piedāvājumus kreditoru vidū, kas piedāvā kredītu apvienošanu jeb pārkreditāciju internetā.

Galvenie ieguvumi, izvēloties kredītu apvienošanu

  • Zemākas procentu likmes, kas palīdz ietaupīt naudu;
  • Samazināti ikmēneša maksājumi;
  • Iespēja maksāt tikai vienu ikmēneša maksājumu, kas būtiski ietaupa laiku;
  • Ātra un viegla noformēšana;
  • Garāks kredīta atmaksas termiņš.

Kādus kredītus iespējams apvienot vienā?

Patiesībā kredītu apvienošanu var izmantot ikkatrs, kam ir vairāki kredīti, un kredītu veidiem nav būtiskas nozīmes – tie var būt patēriņa, ilgtermiņa, ātrie vai pat auto kredīti, taču jāatceras, ka summa, kuru iespējams pārkreditēt, kā arī reizēm kredītu skaits var tikt ierobežots. Ja vēlies zināt, kādi konkrēti ir ierobežojumi, tad to vari noskaidrot sev interesējošās kredītkompāniju mājas lapās.

Pateicoties mūsu ilglaicīgajai pieredzei kredītu nozarē, varam apgalvot, ka liela daļa klientu aizņemas ātros kredītus dažādās kompānijās vienlaicīgi, kas noved vai nu pie nepārtrauktas kredītu termiņu pagarināšanas, vai arī kredītu maksājumu saskaldīšanas un laika gaitā arī atmaksas grūtībām. Šādā situācijā labākais risinājums var būt īstermiņa kredītu apvienošana.

Kad kredītu apvienošana internetā var būt noderīga?

Protams, neskaitāmo maksājumu skaits var būt tikai viens no iemesliem, kāpēc ieteicams izmantot kredītu pārfinansēšanu, taču tā var būt noderīga arī citās situācijās. Piemēram, laika posmā, kad stājāties kredītsaistībās, Tu noteikti izvēlējies tā brīža sev izdevīgāko piedāvājumu, taču, kā zināms, situācija finanšu un kredītu tirgū mēdz ik pa laikam mainīties, un šis piedāvājums nebūt vairs nav tas izdevīgākais, jo citas kompānijas šobrīd piedāvā daudz zemākas procentu likmes un labākus kredīta nosacījumus.

  • Daudz ikmēneša maksājumu;
  • Strauji mainījusies tirgus situācija finanšu nozarē, un vari atrast aizdevēju, kas piedāvā labākus kredīta nosacījumus;
  • Augstas procentu likmes un liela pārmaksa.

Kredītu apvienošana bez darba vietas, galvotāja un ķīlas

Ne vienmēr galvenais kritērijs, izvērtējot klienta kredītspēju, ir darba vieta un algas apmērs. Ienākumus iespējams gūt arī citos veidos, tāpēc kredītdevējus galvenokārt interesē klienta atbilstoša maksātspēja un ienākumu regularitāte. Izvērtējot klienta maksātspēju individuāli, kompānija pieņems lēmumu par aizdevuma nosacījumiem, tai skaitā to, vai kredītu apvienošana bez galvotāja un/vai ķīlas būs iespējama.
Ja izvēlētai kompānijai radīsies šaubas par Jūsu maksātspēju vai būs nepieciešama augsta summa, lai segtu visas laika gaitā radušās kredītsaistības, tā var papildus pieprasīt ķīlu un/vai galvojumu.

Kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi

Svarīgs nosacījums kredītu refinansēšanas gadījumā ir ne tikai mēneša ienākumu apjoms un to regularitāte, bet arī kredītvēsture. Kredītvēsture tiek veidota ilgākā laika periodā, un tā sastāv no izpildītajām un neizpildītajām saistībām. Kredītu apvienošana ar sliktu kredītvēsturi vairums situācijās ir iespējama, jo viens no galvenajiem mērķiem kredītu apvienošanas jomā ir sniegt palīdzību sarežģītās finansiālās situācijās, kurā ietilpst arī pārkreditācija ar sliktu kredītvēsturi, tomēr jāapzinās, ka mēdz būt arī izņēmumi.

Kur apvienot kredītus?

Tā vietā, lai katru mēnesi maksātu vairākiem aizdevējiem, iegaumētu katra kredīta atmaksas termiņu un tērētu tam visam ilgu laiku, pastāv kredītu apvienošanas iespēja, kuru piedāvā gan banku, gan nebanku kredītiestādes. Kredītu apvienošana Swedbank, Luminor un SEB bankā standarta gadījumos nav iespējama, taču pārkreditācija Citadelē ir pieejama jebkuras bankas klientiem, kas vēlas apvienot savus esošos kredītus un samazināt ikmēneša maksājumus.
Gan banku, gan nebanku iestādes piedāvā dažādus kredīta nosacījumus un prasības attiecībā uz kredīta kopējo summu, atmaksas termiņu, procentu likmēm, ikmēneša maksājumiem u.c., kas vairums gadījumos nosaka arī kompānijas izvēli. Ne mazāk svarīgi ir pārbaudīt kreditora uzticamību, ko iespējams uzzināt ar kompānijas esošo klientu palīdzību, mēģinot interesēties par kredītu apvienošanas atsauksmēm izvēlētā pakalpojumu sniedzēja mājas lapā.

Pirms līguma parakstīšanas ieteicams rūpīgi iepazīties ar tā nosacījumiem un pārliecināties par to izpildi!